KNIŽNÍ NOVINKY A AKCE

 
 

Obchodní podmínky a pravidla prodeje:

Nakladatelství Ostrov již zásilky na dobírku NEZASÍLÁ!

Výjimečně můžeme vyřídit objednávku na základě návazné e-mailové dohody, přičemž platbu je vždy nutné uskutečnit předem podle vystavené faktury.

Pokud jsou v nabídce, knihy z naší produkce si můžete objednat na dobírku u velkoobchodní distribuce KOSMAS na www.kosmas.cz

 

 
 

Jana Hrabětová

PODĚBRADY – MĚSTO MÉHO SRDCE III. díl (Obrázky z kulturních dějin)

 

Třetí díl reprezentativně vypravené celobarevné knihy nabízí ve dvanácti tematických částech nahlédnutí do kulturních dějin Poděbrad, jednoho z nejkrásnějších měst České republiky. Autorka mapuje lidské osídlení od nejstarších dob do druhé poloviny 20. století, nevynechává ovšem ani historii spojenou s blízkostí začátků českého státu, poté s králem Jiřím, v nové době se světově známými lázněmi vzniklými na pramenech léčivé minerální vody.

 
Dílo kromě čtivě podaných zajímavých a podrobných textových údajů obsahuje na 500 často unikátních a veřejnosti neznámých obrazových materiálů týkajících se postupného vývoje i nedávné minulosti. Čtenáři se na více než 300 stranách setkají mj. s příběhy předních českých panovníků, ale také vědců, umělců a obdivuhodných lidí mnoha profesí, jejichž osudy jsou s Poděbrady nějakým způsobem navždy spojeny.

Kniha se může stát vhodným dárkem pro mnoho soukromých, veřejných i podnikatelských příležitostí.


Váz., přebal, formát A4, 490 Kč. Od nás na dobírku pouze 290 Kč vč. poštovného a balného.

Objednat

 
 

další publikace