KNIŽNÍ NOVINKY A AKCE

 
 

Nakladatelství Ostrov vydalo další sborník Kruhu přátel odkazu Jaroslava Foglara

ŠESTÝ SBORNÍK NEZÁVISLÝCH FOGLAROVCŮ (kolektiv autorů)

 
 

 

U příležitosti 110. výročí narození proslulého spisovatele Jaroslava Foglara, rovněž předního spolutvůrce české zážitkové pedagogiky a skautského vůdce, vydalo Nakladatelství Ostrov nový sborník Kruhu přátel odkazu J. Foglara. Opět mj. obsahuje řadu nových, případně méně známých nebo nově doplněných informací o životě a díle spisovatele a rovněž různé informace týkající se současného „foglarovského světa“.

Z obsahu: Tajemství Modrého života / Ježek v kleci v Brně! / Foglar v hodnocení české vědy / Zdeněk Burian a Jaroslav Foglar / Kreslí dr. Jan Fischer / Správný kluk, Dvojka a kluby / Cesta za Modrým světlem / Život s Bratrstvem Kočičí pracky? / Příběh Jestřábovy kresby (Na poslední straně je veřejnosti neznámá úvodní strana komiksu Ostrov Uctívačů ginga, kterou svého času nakreslil Marko Čermák podle scénáře Svatopluka Hrnčíře, autora stejnojmenné knihy.)


Formát A4, celobarevný tisk na křídovém papíru, 32 stran.

ISBN 978–80–86289–82–3
Cena pro stálé odběratele a prostřednictvím foglarovců 100 Kč (rovněž tradičně na setkání foglarovců ve Sluneční zátoce!).
Cena pro veřejnou síť 149 Kč. Žádejte u knihkupců na celém území ČR. (Všichni mohou sborník objednat prostřednictvím velkoobchodních distribučních firem – Kosmas, Pemic.)

 

Na dobírku objednávejte u distribuční firmy KOSMAS, která má výhodu snížené sazby poštovného! www.kosmas.cz  
Nakladatelství Ostrov již zásilky na dobírku nezajišťuje!

 

Pokračování textu - čtěte »