DOBRODRUŽNÉ KNIHY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

 
 

Obchodní podmínky a pravidla prodeje:

Nakladatelství Ostrov již zásilky na dobírku NEZASÍLÁ!
Výjimečně můžeme vyřídit objednávku na základě návazné e-mailové dohody, přičemž platbu je vždy nutné uskutečnit předem podle vystavené faktury.
Pokud jsou v nabídce, knihy z naší produkce si můžete objednat na dobírku u velkoobchodní distribuce KOSMAS na www.kosmas.cz

 
       
 

 

Knižní edice Dálky – Svazek č. 2

 ROZEBRÁNO Patrick Coachman: Dlouhý oheň smrti (Příběhy psané střelným prachem)
Hrdiny napínavých povídek jsou nejen lidé z různých historických dob, ale stejně tak pozoruhodné a neobvyklé zbraně, které většinou sloužily k překvapivé obraně proti zákeřným útočníkům. Ilustrace Alois Křesala.

Váz., 149 . ANTIKVÁRNÍ DOPRODEJ. Při samostatné dobírce celková cena dobírky 170 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle obchodní nabídky cena výtisku POUZE 49 Kč!

Objednat

 
       
 

 

Knižní edice Dálky – Svazek č. 4

 ROZEBRÁNO Svatopluk Hrnčíř: Poklad Uctívačů ginga (Tajemství neviditelného srubu)
Při pátrání po bývalých Vontech z doby Rychlých šípů zavedou stopy partu kluků nejen do tajemných Stínadel, ale i k dávnému tábořišti Uctívačů ginga. Vše vrcholí nálezem dávného pokladu Vontů. Na dílo volně navazuje kniha Maják Uctívačů ginga. Ilustrace Marko Čermák.

Váz., 149 Kč. Při samostatné dobírce celková cena dobírky 190 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle obchodní nabídky cena výtisku POUZE 79 Kč!

Objednat

 
       
 

 

Svazek č. 5

 ROZEBRÁNO Miloš Kosina: Hoši z Modré zátoky
Parta dobrých kamarádů si vydělá peníze na koupi staré lodi. Kluci si ji sami opraví a od té chvíle prožívají mnoho nečekaných dobrodružství, v nichž musí prokázat svou odvahu i samostatnost. Ilustrace Gustav Krum. Váz., 149 Kč.
ANTIKVÁRNÍ DOPRODEJ. Při samostatné dobírce celková cena dobírky 190 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle obchodní nabídky cena výtisku POUZE 49 Kč!
 

Objednat

 
       
 

 

Knižní edice Dálky – Svazek č. 6

 ROZEBRÁNO Otto Janka: Bernard od Šíleného koně
Podivuhodný příběh velkého přátelství je napsán podle skutečných osudů kamarádů z oddílu vodní Třináctky, založené dvěma z bývalých "Hochů od Bobří řeky" Jaroslava Foglara. Napínavý a často i veselý děj se odehrává v Čechách a později na dalekých tropických ostrovech, kam se hrdinové vydávají nalézt neobvyklý poklad. Ilustrace Jiří Petráček.

Váz., 158 Kč. ANTIKVÁRNÍ DOPRODEJ. Při samostatné dobírce celková cena dobírky 190 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle obchodní nabídky cena výtisku POUZE 49 Kč!

Objednat

 
       
 

 

 ROZEBRÁNO Jaroslav Foglar: Zápisník 13 bobříků
Po více než patnáctileté přestávce byl v nové textové i výtvarné úpravě vydán proslulý zápisník spojený s Hochy od Bobří řeky, lovy 13 bobříků, ušlechtilým Modrým životem, mnoha radami a návody nejen k táboření a pobytu v přírodě. Na zadní straně je nyní otištěn nově objevený, dosud neznámý příběh Rychlých šípů! Ilustrace J. Foglar a M. Čermák. Brož., 10 x 14,5 cm, 49 Kč. Vzhledem k nízké ceně publikce jsme nuceni při samostatné dobírce účtovat poštovné a obal, samostatná dobírka v bublinkové obálce celkem 170 Kč. Při zaslání s jiným svazkem v pevném speciálním ochranném obalu dle našich obchodních podmínek poštovné neúčtujeme. Za každý další společně zaslaný výtisk Zápisníku nebo při zaslání s jinou knihou účtujeme POUZE 39 Kč. Při objednávce od 10 výtisků poskytujeme DALŠÍ SLEVY až do výše 40 % základní ceny výtisku!

Objednat

 
       
 

 

 ROZEBRÁNO RYCHLÉ ŠÍPY a jejich 65 úžasných dobrodružství

(Výběr z nejlepších příběhů, vydáno k výstavě „Po stopách rychlých šípů“, 1997).

Dnes již sběratelsky velmi vyhledávaná publikace malého formátu A5. Doprodej posledních výtisků v antikvární kvalitě. Tištěno celobarevně na křídovém papíru. Samostatná dobírka 250 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle výše uvedených pravidel 100 Kč.

Objednat

 
       

 

 NABÍDKA UKONČENA Robert Kraft: NOBODY

Jde o 9 proslulých napínavých detektivních příběhů z cyklu „Nobody", které spojují klasickou detektivku s dobrodružstvími hlavního hrdiny v různých částech světa. Každý sešitový svazek v barevné obálce je ilustrován a nese samostatný příběh: Tajemný muž (Piráti Žlutého draka), Pán pouště (Ďáblova studna), Dračí jezero (Záhada zlaté mumie), Indian Bill (Loupeže na Mississippi, v tomto svazku je navíc samostatná vyjímatelná příloha KRESLÍ FISCHER – PÍŠE FOGLAR, pojednávající o životě a díle prvního slavného kreslíře Rychlých šípů), Vyznavač ohně (Tajemství karty smrti), Záhada serailu (Přízrak v sultánově harému), Kaňon duchů (Za pokladem Inků), Ukradená Niagara (Honba za netvorem), Lovci diamantů (Beduín a zloděj očí). Devět sešitů, ilustrace Jiří Wowk, 159 Kč.

Antikvární doprodej, při samostatném zaslání cena celé dobírky jen 190 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle výše uvedených pravidel POUZE 79 Kč!

PRÉMIE! K zásilce přidáváme jako prémii publikaci Friedrich Gerstäcker: PRO BARVU KŮŽE (s ilustracemi Zdeňka Buriana!) Svazek obsahuje tři povídky mistra dobrodružné literatury: Pro barvu kůže, U Hornova mysu, Pán chatrče. Navíc ve spojení s ilustracemi Zdeňka Buriana jde o další jedinečný čtenářský zážitek!

Objednat

 
       
 

 

 NABÍDKA UKONČENA PLAKÁTOVÁ REPRODUKCE

Ilustrace ZDEŇKA BURIANA ke knize JAROSLAVA FOGLARA „Hoši od Bobří řeky“. Formát A3. Vhodné mj. do kluboven, dětských pokojů i k úpravě na diplomy pro oddíly dětí a mládeže. Vzhledem k nárokům spojeným se zasíláním tohoto formátu posíláme na dobírku pouze od počtu 10 ks, á 9 Kč/ks. Při odběru od 20 ks cena 7 Kč/ks a další možné slevy při vyšším odběru. K dobírce se připočítává poštovné a balné ve výši 120 Kč.

Objednat

 
       
 

 

 NABÍDKA UKONČENA PLAKÁTOVÁ REPRODUKCE

Ilustrace ZDEŇKA BURIANA „Svět dobrodružství“. Formát A3. Vhodné i k úpravě na diplomy pro oddíly dětí a mládeže. Vzhledem k nárokům spojeným se zasíláním tohoto formátu posíláme na dobírku pouze od počtu 10 ks, á 9 Kč/ks. Při odběru od 20 ks cena 8 Kč/ks, od 30 ks cena 7 Kč/ks a další možné slevy při vyšším odběru. K dobírce se připočítává poštovné a balné ve výši 120 Kč.

 

Objednat

 
       
 

 

 NABÍDKA UKONČENA PLAKÁT výstavy PO STOPÁCH RŠ (1997)

Velký formát 60 x 84 cm! Vhodné i do kluboven, dětských pokojů, na chaty, chalupy apod. Antikvární doprodej sběratelsky velmi ceněného tisku, na němž je ve velkém zvětšení veselý příběh i s Bratrstvem kočičí pracky RYCHLÉ ŠÍPY NA KOLEČKOVÝCH BRUSLÍCH. Vzhledem k nárokům spojeným se zasíláním tohoto formátu posíláme na dobírku pouze od počtu 10 ks, á 15 Kč/ks. Při odběru od 20 ks cena 10 Kč/ks a další možné slevy při vyšším odběru. K dobírce se připočítává poštovné a balné ve výši 120 Kč.

Objednat

 
       

 

 NABÍDKA UKONČENA SAMOLEPKY s kresbami Zdeňka Buriana
Aršíky vždy s devíti samolepkami. Na první je zobrazen chlapec s koněm, na druhé lovec. Vhodné pro dětské organizace jako ceny do soutěží, pro oddíly, kluby apod. Aršík s devíti samolepkami JEN 5 Kč. Posíláme pouze od 10 aršíků výše, menší objednávky nepřijímáme. Při odběru od 20 aršíků SLEVA na 4 Kč/aršík. Při odběru 40 aršíků SLEVA 3,50 Kč/aršík. Při odběru nad 50 aršíků SLEVA 3 Kč/aršík. Vzhledem k nízkým cenám a slevám se k dobírce připočítává poštovné a balné ve výši 90 Kč.

Objednat