OSTATNÍ

 
 

Obchodní podmínky a pravidla prodeje:

Nakladatelství Ostrov již zásilky na dobírku NEZASÍLÁ!
Výjimečně můžeme vyřídit objednávku na základě návazné e-mailové dohody, přičemž platbu je vždy nutné uskutečnit předem podle vystavené faktury.
Pokud jsou v nabídce, knihy z naší produkce si můžete objednat na dobírku u velkoobchodní distribuce KOSMAS na www.kosmas.cz

 
       
 

 

 MUDr. Věra Dolejšová, MUDr. Jana Wankatová: PRVNÍ POMOC V NEKONVENČNÍ MEDICÍNĚ

   NOVÉ DOPLNĚNÉ VYDÁNÍ

   Jak si pomoci sám v naléhavých případech / Zdravotnické minimum / Cestovní

   lékárnička nekonvenčních prostředků

   OBJEDNÁVEJTE U KNIŽNÍ DISTRIBUCE „KOSMAS“ www.kosmas.cz

 

Každý z nás se již někdy v životě setkal se situací, kdy bylo jemu nebo jeho blízkému náhle špatně, nastaly mu zdravotní komplikace, a kvalifikovaný lékař nebyl k dispozici, např. o víkendech nebo o dovolené. Každý z nás se v této situaci ptal: „A co mám teď udělat ? Shánět lékaře, jet do nemocnice? Když nic neudělám, ohrozím tím zdraví a nebo dokonce život? Mohu nějak pomoci?“ Člověk je ve stresu a jen obtížně hledá možnosti, jak věc řešit…

Autorky se rozhodly pokusit se systematicky projít nejčastějšími akutními stavy a podívat se, jaké jsou možnosti diagnostiky a léčby klasickými i nekonvenčními prostředky. Do příručky zařadily ty metody nekonvenční medicíny, které samy dlouhodobě používají a mají s nimi dobré zkušenosti, a to zejména AKUPUNKTURU, kterou laik může použít jako AKUPRESURNÍ TECHNIKU, a dále HOMEOPATII. V některých případech doporučují i další možnosti léčby, jako jsou byliny, úprava stravy, Bachova květová terapie apod. V novém doplněném vydání přidaly autorky ze své praxe léčbu dalších častějších potíží, především druhů bolestí břicha, ekzémů a oparů.

Tato praktická, obrazově bohatě doplněná příručka by měla pomoci každému, aby byl schopen i ve stresové situaci správně zareagovat a účinně pomoci, případně získat čas, než dostane kvalifikovanou péči odborníků. Odborníkům nabízí různé zkušenosti, které je mohou inspirovat v léčebné praxi.

Brož., formát A5, mnoho fotografií, 199 Kč.

 

 
       
 

 

 NABÍDKA UKONČENA Markéta Kocmanová – Zuzana Pokorná: EuroEnglish
(Angličtina Evropské unie)
Příručka EuroEnglish představuje problematiku EU prostřednictvím jazyka, který Unie používá. Každá z deseti kapitol podává ucelený přehled slovní zásoby užívané v té či oné oblasti spadající do agendy EU. Přínosem je především množství frazeologických spojení a kontextualizovaných výrazů. Velmi vítané budou otázky ověřující porozumění textu a praktická cvičení. Příručka bude vhodnou pomůckou nejen pro podnikatele, ale i pro úředníky, učitele, studenty a všechny, kteří přijdou do styku s problematikou Evropské unie.

Brož., 187 Kč. SLEVA, při samostatném zaslání na dobírku cena vč. poštovného, obalu a balného jen 180 Kč. Každý další společně objednaný výtisk tohoto titulu POUZE 49 Kč, při odběru od pěti výtisků včetně = další slevy! Při zaslání s jinou knihou dle výše uvedených pravidel POUZE 49  za výtisk!

Objednat

 
       
 

 

 ROZEBRÁNO Ema Chromčáková: „Klíč k milostné komnatě“
Neobyčejně jímavá historická novela přináší romantický příběh posledního Rožmberka a jeho výjimečně hlubokého i vášnivého vztahu s jeho životní láskou, půvabnou dívkou Janou.

Krásné ilustrace ak. mal. O. Čemuse. Brož., 97 Kč. Při samostatné dobírce celková cena dobírky 150 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle obchodní nabídky cena výtisku POUZE 29 Kč!

Objednat

 
       
 

 

 ROZEBRÁNO Romana Riba-Rollingerová: „Láska na uzdě a jiné kotrmelce“
Půvabné a výjimečné dílo je určeno všem generacím, neboť autorka zachytila zejména to, co všechny současné generace spojuje – společné prvky dětství. Až intimně otevřené výpovědi dospívající dívky nechybí hluboký cit ani skvělý humor, jedná se o filmové podobě této knihy!
Váz., 157 Kč. Při samostatné dobírce celková cena dobírky 170 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle obchodní nabídky cena výtisku POUZE 49 Kč!

Objednat

 
       
 

 

 ROZEBRÁNO Jiří Polák, Rudolf Vítek: "Vlnobití"
Humoristickou novelu z naší nedávné minulosti napsali autoři inspirováni zážitky R. Vítka, někdejšího dlouholetého plavčíka. Do příběhu zakomponovali mnoho skutečných veselých historek, které pobaví i rozesmějí nejen přátele vodního živlu. Knihu doplňuje řada kreseb a kreslených vtipů předního českého karikaturisty NEPRAKTY.
Brož., 187 Kč. SLEVA: při samostatné dobírce celková cena dobírky jen 180 Kč. Při zaslání s jinou knihou dle obchodní nabídky cena výtisku POUZE 39 Kč!

Objednat